Неділя, 2023-10-01, 14:47
Все для ПК
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Каталог статей Реєстрація Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Delphi [2]
C++ Builder [1]
Macromedia Flash [0]
Linux & Unix [1]

Міні-чат

Наше опитування
Скільки трафіку ви витрачаєте за місяць?
Всього відповідей: 52

WMR-бонус

Ви можете отримати WMR-бонус в розмірі 0,01-0,10 WMR на свій гаманець 1 раз на добу

Гаманець
Код Захисний код

Бонус представлений сервісом www.wmcasher.ru
при підтримці
Заробіток для всіх


Інтернет-магазин
Увага! Відкрився новий інтернет магазин у м. Снятин. Всі охочі, заходьте на сайт imarket.storeland.ru

Варто почитати

Головна » Статті » Програмування » C++ Builder

Передмова
Слідуючи піонерській традиції низхідного візуального стилю програмування Delphi на Об'єктному Паскалі, корпорація Borland випустила на ринок систем швидкої розробки додатків RAD (Rapid Application Development) могутню систему під назвою C++ Builder на мові C++.

Замість окремого інструментарію, що оперує візуальними елементами управління, в C++ Builder інтегрована так звана Палітра компонентів, розділена картотечними вкладками на декілька функціональних груп. Функціональні можливості що поставляються компонентам, можна досить просто модифікувати, а також розробляти компоненти, що володіють абсолютно новою оригінальною поведінкою.

Система містить Бібліотеку з більше 100 повторно використовуваних візуальних компонентів, які перетягуються мишею на форму і відразу стають елементами управління прототипу вашої програми. Окрім відомих елементів управління Windows FACE="Times New Roman" (кнопки, лінійки прокрутки, поля редагування, прості і комбіновані списки і так далі) Бібліотека містить нові компоненти підтримки діалогів, обслуговування баз даних та багато інших.

Після розміщення компонентів на формі, Інспектор об'єктів допоможе вам встановлювати їх властивості і наказувати дії кодам обробки. Ваш проект будуватиметься поступово, на тлі вироблюваних вами змін у властивостях, подіях і функціях використовуваних елементів. Добре продумано розділення і редагування програмного модуля по двох його частинам: інтерфейсною і власне кодовою.

Досвідченим програмістам C++ сподобається синтаксис і структура кодів, які розробляються на C++Builder програм, хоча його графічне оформлення помітно відрізняється від традиційних оболонок систем розробки. Завдяки графічним засобам інтегрованого середовища C++Builder, новачки зможуть швидше освоїти стиль об'єктно-орієнтованого програмування на C++, чим при використанні традиційного програмно-текстового інтерфейсу інших систем.

C++Builder підтримує основні принципи об'єктно-орієнтованого програмування - інкапсуляцію, поліморфізм і множинне спадкоємство, а також нововведені специфікації і ключові слова в стандарті мови.
C++

C++Builder забезпечує високу швидкодію при компіляції і збірці 32-розрядних застосувань для сучасних операційних систем Windows 95 і Windows NT, включаючи OLE взаємодія клієнт/сервер. Система навіть відображає час, витрачений на основні етапи побудови програм. Результуючі програми добре оптимізовані за швидкістю виконань і витратам пам'яті. Хоча налагоджувальний режим низького рівня повністю інтегрований в середу C++Builder, до відладки також довелося звикати.

Дизайнер форм, Інспектор об'єктів і інші засоби залишаються доступними під час роботи програми, тому вносити зміни можна в процесі відладки.

C++Builder поставляється в трьох варіантах: Standard (стандартний), Professional (для професіоналів розробників, орієнтованих на мережеву архітектуру) і Client/Server Suite (для розробки систем в архітектурі клієнт/сервер). Останні два варіанти доповнюють стандартний початковими текстами візуальних компонентів, різномасштабним словником даних, новими функціями мови запитів SQL для бази даних, пакетом підтримки систем Internet, службою моніторингу програм, а також рядом інших засобів.

Експерименти з тестовими програмами в рамках стандартного варіанту лягли в основу матеріалу, що висловлюється у книзі. Випробовуючи систему, я переклав на C++ Builder декілька застосувань, раніше написаних на Borland FACE="Times New Roman" C++ версії 4.5. Завдяки візуальним компонентам, з програм зникло "кодове лушпиння" обробки повідомлень Windows і ресурсних файлів, і залишився тільки змістовний код. Призначений для користувача інтерфейс додатків придбала закінчена професійна зовнішність.

Хоча C++ Builder представляється вельми надійною системою, корпорації ще належить спростувати поширене твердження, що в кожній відладженій програмі (у тому числі і в комерційній) є щонайменше одна помилка. Мабуть, саме цим прагненням пояснюється зайва, на мій погляд, поспішність з рекламуванням "покращуваної і розширеної" версії Borland C++ версії 5.02.

C++ Builder підтримує зв'язок з різними базами даних 3-х видів:

dBASE і Paradox: Sybase, Oracle, InterBase і Informix; Excel, Access, FoxPro і Btrieve. Механізм BDE (Borland Database Engine) додає обслуговуванню зв'язків з базами даних дивовижну простоту і прозорість. Провідник Database Explorer дозволяє зображати зв'язки і об'єкти баз даних графічно. Використовуючи компоненти баз даних, я побудував електронний записник згідно таблиці dBASE за півгодини роботи на комп'ютері. Спадкоємство готових форм і їх "підгонка" під специфічні вимоги помітно скорочують тимчасові витрати на вирішення подібних завдань.

Довідкова служба C++ Builder надавала мені допомогу в цій і багатьох інших подібних ситуаціях. Є повний опис кожного управляємого компонента, включаючи списки властивостей і методів, а також численні приклади. Виклад матеріалу в книзі був значно покращуваний і систематизований завдяки відомостям, почерпнутим мною з довідкової служби.

Завдяки засобам управління проектами, двосторонній інтеграції додатку і синхронізації між засобами візуального і текстового редагування, а також вбудованому відладчику (з асемблерним вікном прокрутки, покрокового виконання, точок останову, трасуванням і тому подібне) - C++ Builder корпорації Borland надає собою вражаюче середовище розробки, яка, мабуть, витримає конкурентну боротьбу з такими модними продуктами як Developer Studio фірми Microsoft.


Джерело: http://articles.org.ru
Категорія: C++ Builder | Додав: Адмін (2010-03-19)
Переглядів: 4737 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник

Вхід

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні сайт відвідали:

Друзі сайту
www.rbdut.at.ua

 Сайт Попельниківської школи.

 Сайт села Джурів

Борцівський спортивний клуб Ластівка

[Довідник] для вчителів

Все для uCoz. ProuCoz.com

Всё для Windows

Лучшие Саундтрэки

Лучшие Саундтрэки

Портал компьютерных игр

Кнопка сайту
Сайт

Код кнопки:


Ми вконтакті

Copyright: Oleksandr Ferbey © 2023